Tümü 654321

Emine Erdoğan’ın Gündeminden

09Haziran

Emine Erdoğan, TİKAD Tarafından Düzenlenen Geleneksel İftar Davetine Katıldı

Emine Erdoğan, TİKAD Tarafından Düzenlenen Geleneksel İftar Davetine KatıldıTürkiye İş Kadınları Derneği (TİKAD) tarafından düzenlenen geleneksel iftar yemeğinde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, “Gerek ülkemizde, gerekse dünyada ilgi ve çözüm bekleyen nice sorun var. Ülkemizin sorunlarını çözmek için buluşma noktamız millî politikalar, küresel sorunlar içinse insani yaklaşımlardır” dedi.

07Haziran

Emine Erdoğan, 15 Temmuz ve Terörle Mücadele Gazileriyle İftar Yemeğinde Buluştu

Emine Erdoğan, 15 Temmuz ve Terörle Mücadele Gazileriyle İftar Yemeğinde BuluştuATO’nun organizasyonuyla, gazilerle iftar yemeğinde bir araya gelen Emine Erdoğan, burada yaptığı konuşmada “Vatan, bayrak gibi duyguların tarihe mal olmuş, şiirlerde kalmış olduğu düşünülür. Fakat 15 Temmuz’da yeni nesil, vatan için candan vazgeçmenin ne demek olduğunu yakından gördü, anladı” dedi.

06Haziran

Emine Erdoğan, 'Geleceğimi Koruyorum' Projesinin Ödül Törenine Katıldı

Emine Erdoğan, 'Geleceğimi Koruyorum' Projesinin Ödül Törenine KatıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, himayelerinde gerçekleştirilen ‘Geleceğimi Koruyorum’ adlı projenin ödül törenine katıldı. Emine Erdoğan burada yaptığı konuşmada, "Bu proje bir farkındalık oluşturuyor ve çocukların toprakla tanışmasına vesile oluyor" dedi.

01Haziran

Emine Erdoğan, Sevgi Evlerinde Yaşayan Çocuklarla İftar Yaptı

Emine Erdoğan, Sevgi Evlerinde Yaşayan Çocuklarla İftar YaptıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı sevgi evlerinde devlet koruması altında yaşayan çocukları ve gençleri iftar sofrasında misafir etti.

26Mayıs

Emine Erdoğan, TOGEMDER’in ‘Bir Umut, Bir Ufuk’ Programına Katıldı

Emine Erdoğan, TOGEMDER’in ‘Bir Umut, Bir Ufuk’ Programına KatıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Toplumsal Gelişim Merkezi, Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği TOGEMDER’in, Suriyeli kadınların mesleki eğitim, istihdam ve topluma uyum projesi, ‘Bir Umut, Bir Ufuk’ programına katıldı.

25Mayıs

Emine Erdoğan, NATO Zirvesine Katılan Lider Eşleriyle Buluştu

Emine Erdoğan, NATO Zirvesine Katılan Lider Eşleriyle BuluştuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, ‘NATO Devlet ve Hükûmet Başkanları Toplantısı’ dolayısıyla gerçekleştirdiği Brüksel ziyaretine eşlik eden Emine Erdoğan, zirvedeki liderlerin eşleri için düzenlenen programa katıldı.

Tüm Haberler