Tümü 654321

Emine Erdoğan’ın Gündeminden

15Şubat

Emine Erdoğan: “İnsanlığı Düştüğü Yerden Kaldıracak Bir Vicdan Devrimi Yapmak Durumundayız”

Emine Erdoğan: “İnsanlığı Düştüğü Yerden Kaldıracak Bir Vicdan Devrimi Yapmak Durumundayız”Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Vatan Derneği’nin, AFAD ve Kızılay iş birliğiyle gerçekleştirdiği 6. Vatan Konferansı’na katıldı.

14Şubat

Emine Erdoğan, Gambiya Cumhurbaşkanının Eşi Fatoumatta Bah Barrow ile Görüştü

Emine Erdoğan, Gambiya Cumhurbaşkanının Eşi Fatoumatta Bah Barrow ile GörüştüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, resmî bir ziyaret için Türkiye’de bulunan Gambiya Cumhurbaşkanı Adama Barrow’un eşi Fatoumatta Bah Barrow ile Cumhurbaşkanlığı Devlet Konukevinde bir araya geldi.

05Şubat

Emine Erdoğan Vatikan’da Kadın Danışma Konseyi Üyeleri ile Buluştu

Emine Erdoğan Vatikan’da Kadın Danışma Konseyi Üyeleri ile BuluştuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Vatikan ziyaretine eşlik eden eşi Emine Erdoğan, Papalık Kültür Konseyi Başkanı Kardinal Ravasi öncülüğünde Vatikan’da ilk kez kurulan Kadın Danışma Konseyi’nin davetine icabetle konsey üyeleri ile bir araya geldi.

01Şubat

“Okuma-Yazma Bilmeme Düzeyini Sıfıra İndirene Kadar Çabalarımızı Sürdüreceğiz”

“Okuma-Yazma Bilmeme Düzeyini Sıfıra İndirene Kadar Çabalarımızı Sürdüreceğiz”Cumhurbaşkanı Erdoğan eşi Emine Erdoğan ile birlikte “Okuma Yazma Bilmeyen Kalmasın” kampanyasına destek için konuk olduğu programda, “Milletimizden bu desteği bekliyoruz. Bu tür kampanyalarımızla eğitim-öğretim konusundaki eksiklerimizi önemli ölçüde giderdiğimizi düşünüyorum. Geçmişte çok yüksek oranlarda olan okuma-yazma bilmeme düzeyini sıfıra indirene kadar bu çabalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

23Ocak

Emine Erdoğan: “Bireylerin Hayatlarında Yapacakları Basit Değişiklikler, Bizi Çok Önemli Sonuçlara Götürür”

Emine Erdoğan: “Bireylerin Hayatlarında Yapacakları Basit Değişiklikler, Bizi Çok Önemli Sonuçlara Götürür”Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, himayesinde Çevre ve Şehir Bakanlığı tarafından yürütülen “Sıfır Atık Projesi” kapsamında, devletin önemli kurum ve kuruluşları, çevre konusunda çalışmalar yapan sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile yemekli bir toplantıda bir araya geldi.

20Ocak

Emine Erdoğan: “Afrika, Suriye ve Arakan’daki Gelişmelerden Haberdarsak, Yapmamız Gereken Elimizdekini Paylaşmaktır”

Emine Erdoğan: “Afrika, Suriye ve Arakan’daki Gelişmelerden Haberdarsak, Yapmamız Gereken Elimizdekini Paylaşmaktır”Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kadın Çalışma Grubu’nun Arakan, Etiyopya ve Suriye için düzenlediği “Mazlum Coğrafyalara Umut Olmak” temalı hayır yemeğine katıldı.

10Ocak

Emine Erdoğan, Sıfır Atık Projesi Çalışmalarını İnceledi

Emine Erdoğan, Sıfır Atık Projesi Çalışmalarını İncelediCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, himayesinde gerçekleştirilen Sıfır Atık Projesi çalışmalarını Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde yerinde inceledi.

29Aralık

Emine Erdoğan, Hoca Ahmed Yesevi ve Anadolu’nun Yıldızları Programı’na Katıldı

Emine Erdoğan, Hoca Ahmed Yesevi ve Anadolu’nun Yıldızları Programı’na KatıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Millî Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ile Ankara Olgunlaşma Enstitüsü’nün iş birliğiyle hazırlanan “Hoca Ahmed Yesevi ve Anadolu’nun Yıldızları” temalı kültür-sanat etkinliğine katıldı. Etkinlikte bir konuşma yapan Emine Erdoğan, “15 Temmuz darbe girişimine karşı, birlik ve beraberlik gösterebilmişsek; içimizdeki Ahmed Yeseviler, Mevlanalar, Yunuslar sayesindedir” dedi.

27Aralık

Emine Erdoğan, Tunus’ta Uluslararası Maarif Okulu'nu Ziyaret Etti

Emine Erdoğan, Tunus’ta Uluslararası Maarif Okulu'nu Ziyaret EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın resmî ziyaretine refakatle Tunus’ta bulunan eşi Emine Erdoğan, 3 Kasım 2017'de resmî açılışı yapılan Uluslararası Maarif Okulu'nu ziyaret etti.

26Aralık

Emine Erdoğan, Encemine’de Okul Ziyaret Etti

Emine Erdoğan, Encemine’de Okul Ziyaret EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın resmî ziyaretine refakatle Çad’ın başkenti Encemine’de bulunan eşi Emine Erdoğan, Çad'ın farklılıklarını temsil eden çocukların birlikte eğitim gördüğü okulu ziyaret etti.

Tüm Haberler