Tümü 6 5 4 3 2 1

Emine Erdoğan'ın Gündeminden

11May

Emine Erdoğan, Darülaceze sakinleriyle iftarda buluştu

Emine Erdoğan, Darülaceze sakinleriyle iftarda buluştu Darülaceze Başkanlığı’nın düzenlediği iftar programında konuşan Emine Erdoğan, “Bizim geçmişimizde, nesillerin bir arada yaşadığı kalabalık aile kültürü hâkimdi. Bu aile hiyerarşisi içinde, aile büyüklerinin yeri hep en tepede idi. Çünkü bizim medeniyet anlayışımızda ak saç, ak sakal, elden ayaktan düşmek ve yaşamın kenarına itilmek demek değildi. O ak rengin içinde, damıtılmış hayat bilgisi ve tecrübe vardı” dedi.

11May

Emine Erdoğan, Geleceğin Yıldızları İçin Karma Eserler Sergisi'nin açılış törenine katıldı

Emine Erdoğan, Geleceğin Yıldızları İçin Karma Eserler Sergisi'nin açılış törenine katıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, İbn Haldun Üniversitesi yararına düzenlenen 2019 Geleceğin Yıldızları İçin Karma Eserler Sergisi'nin açılış törenine katıldı.

29Nis

Emine Erdoğan, Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi’ni ziyaret etti

Emine Erdoğan, Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi’ni ziyaret etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, dünyada otoyol kavşağında kurulmuş ilk ve tek botanik bahçe olma özelliğini taşıyan Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi’ni gezerek, incelemelerde bulundu.

24Nis

Emine Erdoğan: “Sağlık bir insanın en büyük sermayesidir”

Emine Erdoğan: “Sağlık bir insanın en büyük sermayesidir” Emine Erdoğan, 2. Uluslararası Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Kongresi'nin açılışında yaptığı konuşmada, “Sağlık bir insanın en büyük sermayesidir. Bedenin hastalığı ruha, ruhun hastalığı bedene sirayet eder. Bu da insanın hayatı düzgün yaşamasının ve potansiyelini ortaya çıkarmasının önündeki en büyük engeldir” dedi.

Tüm Haberler