Tümü 654321

Emine Erdoğan’ın Gündeminden

26Mayıs

Emine Erdoğan, TOGEMDER’in ‘Bir Umut, Bir Ufuk’ Programına Katıldı

Emine Erdoğan, TOGEMDER’in ‘Bir Umut, Bir Ufuk’ Programına KatıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Toplumsal Gelişim Merkezi, Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneği TOGEMDER’in, Suriyeli kadınların mesleki eğitim, istihdam ve topluma uyum projesi, ‘Bir Umut, Bir Ufuk’ programına katıldı.

25Mayıs

Emine Erdoğan, NATO Zirvesine Katılan Lider Eşleriyle Buluştu

Emine Erdoğan, NATO Zirvesine Katılan Lider Eşleriyle BuluştuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, ‘NATO Devlet ve Hükûmet Başkanları Toplantısı’ dolayısıyla gerçekleştirdiği Brüksel ziyaretine eşlik eden Emine Erdoğan, zirvedeki liderlerin eşleri için düzenlenen programa katıldı.

23Mayıs

Emine Erdoğan: “Türkiye’nin, Afrika’ya Yaklaşımı Hep Dostluk Üzerinedir”

Emine Erdoğan: “Türkiye’nin, Afrika’ya Yaklaşımı Hep Dostluk Üzerinedir”Afrika Birliği’nin kuruluş yıl dönümü olarak kutlanan 25 Mayıs Afrika Günü vesilesiyle Gazi Üniversitesi’nde düzenlenen toplantıda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, “Türk milletinin Afrika’ya olan ilgisi çıkara değil, gönül bağlarına dayanıyor” dedi.

22Mayıs

Emine Erdoğan: “Hayatı Bir Başkasına Adamak, Asil ve Yüce Ruhların İşidir”

Emine Erdoğan: “Hayatı Bir Başkasına Adamak, Asil ve Yüce Ruhların İşidir”ALS-MNH Derneği tarafından düzenlenen ALS gecesinde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, “ALS hastalarının sıkıntılarını hatırlamak, sadece bir günün sınırlarına hapsedilmeyecek kadar önemlidir” dedi.

20Mayıs

Emine Erdoğan, Sevgi ve Kardeşlik Korosu’nun Dinletisine Katıldı

Emine Erdoğan, Sevgi ve Kardeşlik Korosu’nun Dinletisine Katıldı‘Gelin bir olalım, birlikte söyleyelim’ temalı, Türk ve Suriyeli çocuklardan oluşan Sevgi ve Kardeşlik Korosu’nun dinletisine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, burada yaptığı konuşmada, "Sevgiyi eyleme dönüştürmek için hepimizin gayret göstermesi gerekiyor. Kardeşliğe yatırım yapmak, birliğin gücüne inanmak gerekiyor” dedi.

15Mayıs

Emine Erdoğan, Çin’in Tarihî İmparatorluk Sarayı Olan Yasak Şehir’i Ziyaret Etti

Emine Erdoğan, Çin’in Tarihî İmparatorluk Sarayı Olan Yasak Şehir’i Ziyaret EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Çin ziyaretine refakat eden Eşi Emine Erdoğan, Çin’in başkenti Pekin’de bulunan ve yaklaşık 6 asırlık tarihe sahip olan imparatorluk sarayı Yasak Şehir’i ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Tüm Haberler